پنل مدیریتی › ثبت کد تخفیف

ثبت کد تخفیف
ثبت رایگان  کد تخفیف
شما میتوانید در رومیکس برای خدمات _ محصولات _ فروشگاه _ سایت _ اپلیکیشن و هرچیزی که دارید کد تخفیف بسازید و آنرا به هزاران کاربر نمایش دهید. با این کار هم کسب و کار و حرفه خود را معرفی میکنید و هم مشتریان و کاربران را به سمت خودتان جذب خواهید کرد. پس همین الان سریع کد خودتو بساز و اون رو در رومیکس به کاربران نمایش بده.
جهت ثبت کد تخفیف مراحل زیر را انجام دهید
مراحل ثبت و معرفی کد تخفیف
  • ۱) پذیرفتن قوانین و مقررات
  • ۲) تکمیل اطلاعات
  • ۳) پرداخت هزینه
    رایگان
  • ۴) ثبت آگهی در سامانه
قوانین و مقررات معرفی کد تخفیف در رومیکس :
۱) سایت رومیکس در جهت حمایت از صاحبان کسب و کار و قشر نیازمند جامعه بستری را فراهم کرده تا بتوانید هرچیزی که نیاز دارید را با تخفیف خریداری کنید و از طرفی صاحبان کسب و کار هم به درآمدی مطلوب برسند. در همین راستا چنانچه هر شخص ثالثی در این مسیر باعث ایجاد اختلال و یا اثر منفی روی این فرآیند در سایت رومیکس شود طیق قانون و اساسنامه موجود رومیکس با آن برخورد خواهد شد.
۲) طبق این تعهد نامه صاحب کسب و کار یا شخصی که در رومیکس اقدام به ثبت کد تخفیف مینماید باید هویت خود را ثابت کرده باشد و کد نیز سالم باشد لذا از معرفی کدهای های بی معنی یا دارای موارد غیر اخلاقی ممانعت به عمل می آید.
۳) سایت رومیکس روزانه بازدید بسیار بالایی دارد و قشر عظیمی از صاحبان کسب و کار و کاربران عادی از رومیکس بازدید مینمایند لذا کدهای درج شده در سایت توسط کارشناسان رومیکس بررسی و تایید میشوند و کاربران میتوانند با خیال راحت از این کدها استفاده نمایند.
۴) معرفی و ثبت کد تخفیف در رومیکس کاملا رایگان است و اگر سایت یا شخصی از شما تقاضای وجه و یا هزینه ثبت نام کرد بلافاصله از طریق پشتیبان سایت ما را مطلع کنید.
۵) تاریخ انقضای هر کد تخفیف در رومیکس زیر همان کد ذرج شده و بابت این مدت هزینه ای از آگهی دهنده اخذ نمیشود. ولی چنانچه بخواهید کدهای ویژه _ مخصوص _ سفارشی _ فوری نمایش دهید باید هزینه ای جدا متقبل شوید تا با ظاهری متفاوت در سایت نمایش داده شود.
۶) شما میتوانید بعد از ثبت کد تخفیف خود در سایت نسبت به تغییر یا تمدید آن از طریق پنل کاربری خود اقدام کنید.
پنل مدیریتی رومیکس
رومیکس  |  اختصاصی ترین سایت کسب و کاترهای ایران