پنل مدیریتی › درج آگهی استخدامی

درج رایگان  آگهی استخدامی
شما میتوانید در رومیکس به راحتی و با چند کلیک ساده آگهی استخدامی خود را بصورت کاملا رایگان ثبت کنید و آنرا به هزاران کاربر نمایش دهید. ما در رومیکس جهت حمایت از صاحبان کسب و کارها و افراد جویای کار حتی یک ریال هم دریافت نخواهیم کرد. رومیکس برای شماست و شما میتوانید با خیال راحت و بدون محدودیت از خدمات رومیکس استفاده کنید و از آن لذت ببرید.
جهت درج آگهی استخدامی مراحل زیر را انجام دهید
مراحل درج آگهی استخدامی
  • ۱) پذیرفتن قوانین و مقررات
  • ۲) تکمیل اطلاعات
  • ۳) پرداخت هزینه
    رایگان
  • ۴) ثبت آگهی در سامانه
قوانین و مقررات درج آگهی استخدامی در رومیکس :
۱) سایت رومیکس در جهت حمایت از صاحبان کسب و کار و قشر نیازمند به کار جامعه بستری را فراهم کرده تا راه های دسترسی به شغل و اشتغال راحت تر و آسانتر شود. در همین راستا چنانچه هر شخص ثالثی در این مسیر باعث ایجاد اختلال و یا اثر منفی روی این فرآیند در سایت رومیکس شود طیق قانون و اساسنامه موجود رومیکس با آن برخورد خواهد شد.
۲) طبق این تعهد نامه صاحب کسب و کار یا کالایی که در رومیکس اقدام به درج آگهی مینماید باید هویت خود را ثابت کرده باشد لذا از درج آگهی های بی معنی یا دارای موارد غیر اخلاقی ممانعت به عمل می آید.
۳) سایت رومیکس روزانه بازدید بسیار بالایی دارد و قشر عظیمی از صاحبان کسب و کار و کاربران عادی از رومیکس بازدید مینمایند لذا آگهی های درج شده در سایت توسط کارشناسان رومیکس بررسی و تایید میشوند و کاربران میتوانند با خیال راحت از این آگهی ها استفاده نمایند.
۴) درج آگهی استخدامی در رومیکس کاملا رایگان است و اگر سایت یا شخصی از شما تقاضای وجه و یا هزینه ثبت نام کرد بلافاصله از طریق پشتیبان سایت ما را مطلع کنید.
۵) تاریخ انقضای هر آگهی در رومیکس یک هفته میباشد و بابت این مدت هزینه ای از آگهی دهنده اخذ نمیشود ولی جنانچه آگهی دهنده بخواهد آگهی خود را تمدید کند و مدت زمان بیشتری در رومیکس به نمایش بگذارد هزینه تمدید از وی اخذ خواهد شد. لازم به ذکر است آگهی های ویژه _ فوری _ عادی همه به مدت یک هفته رایگان است و تفاوتی در قیمت ندارد.
۶) شما میتوانید بعد از درج آگهی خود در سایت نسبت به تغییر یا تمدید آن از طریق پنل کاربری خود اقدام کنید.
پنل مدیریتی رومیکس
رومیکس  |  اختصاصی ترین سایت کسب و کاترهای ایران